ERS1KM6R8D11OT
MFR.Part #
ERS1KM6R8D11OT
JLCPCB Part #
C112513
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100V 11mm 2mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS