ERS1KM470G13C35T
MFR.Part #
ERS1KM470G13C35T
JLCPCB Part #
C721248
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 13mm 47uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS