ERS1KM330F12OTG
MFR.Part #
ERS1KM330F12OTG
JLCPCB Part #
C2990949
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12mm 3.5mm 33uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS