ERS1KM221K20C35T
MFR.Part #
ERS1KM221K20C35T
JLCPCB Part #
C721234
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 13mm 20mm 220uF ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS