ERS1KM220F12OT
MFR.Part #
ERS1KM220F12OT
JLCPCB Part #
C106682
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100V 12mm 22uF 3.5mm 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS