ERS1KM121G20C36T
MFR.Part #
ERS1KM121G20C36T
JLCPCB Part #
C106680
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
100V 10mm 120uF 20mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS