ERS1JM681K25C38T
MFR.Part #
ERS1JM681K25C38T
JLCPCB Part #
C721317
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 25mm 63V 680uF ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS