ERS1JM331W20OT
MFR.Part #
ERS1JM331W20OT
JLCPCB Part #
C435385
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS