ERS1JM151G13OT
MFR.Part #
ERS1JM151G13OT
JLCPCB Part #
C106669
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 150uF 5mm 63V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS