ERS1JM102L25OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERS1JM102L25OT
JLCPCB Part #
C724619
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1000uF 16mm 25mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS