ERS1HM821L20C36T
MFR.Part #
ERS1HM821L20C36T
JLCPCB Part #
C2937599
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 50V 820uF 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS