ERS1HM4R7D11B20T
MFR.Part #
ERS1HM4R7D11B20T
JLCPCB Part #
C5128231
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS