ERS1HM471W16OT
MFR.Part #
ERS1HM471W16OT
JLCPCB Part #
C2988872
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mm 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS