ERS1HM331G16OT
MFR.Part #
ERS1HM331G16OT
JLCPCB Part #
C106663
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 330uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS