ERS1HM331G16C36T
MFR.Part #
ERS1HM331G16C36T
JLCPCB Part #
C5333918
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 330uF 50V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS