ERS1HM221G160T
MFR.Part #
ERS1HM221G160T
JLCPCB Part #
C5201719
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 50V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS