ERS1HM102L25C33T
MFR.Part #
ERS1HM102L25C33T
JLCPCB Part #
C721285
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1000uF 16mm 25mm 50V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS