ERS1HM101F12C33T
MFR.Part #
ERS1HM101F12C33T
JLCPCB Part #
C721286
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100uF 12mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS