ERS1EM681G20C30T
MFR.Part #
ERS1EM681G20C30T
JLCPCB Part #
C400381
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 25V 5mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS