ERS1EM471G16OT
MFR.Part #
ERS1EM471G16OT
JLCPCB Part #
C106653
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 25V 470uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS