ERS1EM221F12C35
MFR.Part #
ERS1EM221F12C35
JLCPCB Part #
C401513
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 220uF 25V 3.5mm 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS