ERS1EM152W20OT
MFR.Part #
ERS1EM152W20OT
JLCPCB Part #
C106646
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS