ERS1EM121E12OT
MFR.Part #
ERS1EM121E12OT
JLCPCB Part #
C724464
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
120uF 12mm 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS