ERS1EK470D11OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERS1EK470D11OT
JLCPCB Part #
C724798
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 25V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS