ERS1CM471F12C36T
MFR.Part #
ERS1CM471F12C36T
JLCPCB Part #
C3038119
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS