ERS1CM102F16OT
MFR.Part #
ERS1CM102F16OT
JLCPCB Part #
C2990909
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16V 16mm 3.5mm 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS