ERS1BM820G13OT
MFR.Part #
ERS1BM820G13OT
JLCPCB Part #
C106641
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 5mm 7000hrs@105℃ 80V 82uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS