ERS1BM121G13C35T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERS1BM121G13C35T
JLCPCB Part #
C721319
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120uF 13mm 80V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS