ERS1AM471F12P35T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERS1AM471F12P35T
JLCPCB Part #
C721238
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS