ERS1AM101E09OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERS1AM101E09OT
JLCPCB Part #
C2988880
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 2.5mm 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS