ERR1VM681G20OT
MFR.Part #
ERR1VM681G20OT
JLCPCB Part #
C105305
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 20mm 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS