ERR1VM221F12OT
MFR.Part #
ERR1VM221F12OT
JLCPCB Part #
C155543
Package
Plugin,8x12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 220uF 3.5mm 35V 8mm 插件,8x12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS