ERR1VM220D07OT
MFR.Part #
ERR1VM220D07OT
JLCPCB Part #
C112508
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
2000hrs@105℃ 22uF 2mm 35V 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS