ERR1VM152K20OT
MFR.Part #
ERR1VM152K20OT
JLCPCB Part #
C724742
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 1500uF 20mm 35V ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS