ERR1VM102W20OT
MFR.Part #
ERR1VM102W20OT
JLCPCB Part #
C721226
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1000uF 12.5mm 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS