ERR1VM101E07OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERR1VM101E07OT
JLCPCB Part #
C2826426
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 35V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS