ERR1KM680G13OT
MFR.Part #
ERR1KM680G13OT
JLCPCB Part #
C2826437
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 13mm 68uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS