ERR1JM102L25OT
MFR.Part #
ERR1JM102L25OT
JLCPCB Part #
C2826436
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 25mm 63V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS