ERR1EM681G16OT
MFR.Part #
ERR1EM681G16OT
JLCPCB Part #
C721225
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS