ERR1EM681G13OT
MFR.Part #
ERR1EM681G13OT
JLCPCB Part #
C106620
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 2000hrs@105℃ 25V 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS