ERR1EM471G13OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERR1EM471G13OT
JLCPCB Part #
C519095
Package
Plugin,10x13mm
Description
10mm 13mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 5mm 插件,10x13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS