ERR1EM471G13B50T
MFR.Part #
ERR1EM471G13B50T
JLCPCB Part #
C721223
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 25V 470uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS