ERR1EM102G17OTG
MFR.Part #
ERR1EM102G17OTG
JLCPCB Part #
C2990922
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 17mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS