ERR1EM101D11C35T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERR1EM101D11C35T
JLCPCB Part #
C2937584
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100uF 11mm 2000hrs@105℃ 25V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS