ERR1CM681F16OT
MFR.Part #
ERR1CM681F16OT
JLCPCB Part #
C721219
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS