ERR1CM332G30OT
MFR.Part #
ERR1CM332G30OT
JLCPCB Part #
C106618
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
10mm 16V 2000hrs@105℃ 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS