ERR1CM331E12OTG
MFR.Part #
ERR1CM331E12OTG
JLCPCB Part #
C2990903
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 2.5mm 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS