ERR1AM222G20OT
MFR.Part #
ERR1AM222G20OT
JLCPCB Part #
C724733
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10V 10mm 20mm 2200uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS