ERR1AM221E11OT
MFR.Part #
ERR1AM221E11OT
JLCPCB Part #
C724660
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
10V 11mm 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS