ERR1AM102F16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERR1AM102F16OT
JLCPCB Part #
C106614
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1000uF 10V 16mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS